Kantor automatyczny – jak to działa?

Kantor automatyczny (samoobsługowy) to urządzenie podobne do bankomatu z tą różnicą że umożliwia on wymianę walut. Urządzenie może działać 24h na dobę (także w święta), obsługuje wiele języków, a przez to iż nie wymaga udziału obsługi umożliwia wymianę na bardzo korzystnych warunkach. Obok przedstawiamy budowę kantoru automatycznego wykorzystywanego przez naszą firmę.

1. Monitor dotykowy
2. Czytnik banknotów
3. Wydruk potwierdzenia transakcji
4. Podajnik na resztę w bilonie
5. Podajnik banknotów

Monitor dotykowy umożliwia sprawdzenie aktualnych kursów walut oraz wybór języka w którym prowadzona ma być obsługa.
          Aby wymienić banknoty należy wsunąć interesującą nas kwotę banknotów do czytnika walut (2) a następnie na monitorze wybrać interesującą nas walutę którą zamierzamy kupić.
          Kantory automatyczne w zależności od rodzaju umożliwiają wymianę do 15 walut przy czym kupowanych (wypłacanych z urządzenia) może być maksymalnie 6. (Wykorzystany przez naszą firmę kantor automatyczny w Warszawie umożliwa jedynie możliwość kupna euro i złotówek). Daje to jednak wystarczającą ilość kombinacji wymiany w realiach naszego położenia geograficznego gdzie większość dokonywanych transakcji koncentruje się w tych walutach.Czy kantory automatyczne przyjmą się w Polsce jako alternatywa dla kantorów tradycyjnych i internetowych ?

Zobaczymy.

Tymczasem zapraszamy do przetestowania naszego urządzenia przy ulicy Al. Jerozolimskie 44 (na tyłach Rotundy od ulicy Widok) w samym centrum Warszawy. Zapraszamy!!!
Kantor znajduje się:

Al. Jerozolimskie 44
00-024 Warszawa

(Na tyłach rotundy od ul. Widok)

Adres email: rotunda[at]kantory24.com

Godziny otwarcia kantoru:
Codziennie 24h

Copyright Nazwa.pl